Köşeli Tekstil Arababaları
Dokuma, triko, kumaş ve iplik boya, iplik üretim ile konfeksiyon tesislerinde, ıslak ya da kuru ürünlerin depolanması ve taşınmasında kullanılır.

Yekpare ve pürüzsüz yüzeyler sayesinde ürünler zarar görmeden depolanır ve nakledilir.

Tekstil arabaları, özel dizayn edilmiş metal konstrüksiyon sayesinde ağır yük taşımaya da elverişlidir. Metal Konstrüksiyonun alt kısmı, hacme uygun olarak, taşıyıcı kutu profillerle desteklenmiştir. Yan yüzeylerde de özel profili saclar mevcuttur.

Arabaların üst kıvrım yerleri hacimlerine göre, çeşitli çaplarda çelik, kalın etli boru ile sağlamlaştırmıştır. Arabaların tüm köşeleri yuvarlatılarak mukavemeti arttırılmıştır. Metal konstrüksiyon üzerinde standart olarak, kart cebi bulunmaktadır.

Silindirik arabalar, özel üçlü rulman sistemi sayesinde kendi ekseni etrafında da kolayca dönebilmektedir. Yukarıdan gelen yükler ise rulman sayesinde hiçbir sorun yaratmamaktadır. Arabalara isteğe uygun olarak, değişik yük kapasiteli tekerlekler takılmaktadır.

Metal kontrüksiyonlara antipas boya uygulanmaktadır. İsteğe bağlı olarak da yağlıboya, epoksi, poliüretan ve benzeri boyalar kullanılmaktadır.

Polietilen gövdeler istek doğrultusunda, değişik renklerde üretilebilmektedir.


KATALOGLAR